Get Adobe Flash player
Buradasınız: Etkinlikler > Geleneksel Erguvan Piknikleri
1. Geleneksel Erguvan Pikniği
1. Geleneksel Erguvan Pikniği
Eğer ilk adım atılır da harekete geçilirse, Erguvan Sitesi'nin bugüne kadar gördüğü en büyük organizasyon olacak. Bunun hayata geçmesi için aslında hiç de engel gözükmüyor, zaten herkesin kendi başına veya bir kaç dost ile birlikte yaptığı bir aktivite bu, ama biraz büyükçe o kadar.
 
Bu aktivitenin hayata geçmesi için ilk ihtiyaç; gönüllü, istekli belki de tecrübeli kişilerin bu organizasyonun öncülüğünü üstlenmeleri olacaktır.

Konuşulması ve karara bağlanılması gereken konuların en başında; nereye gidileceği, nasıl gidileceği, ne yenebileceği, ödemelerin nasıl yapılacağı geliyor.

Organizasyonda görev almak isteyenler aşağıdaki formu kullanabilirler. Görev olarak; mekanın ayarlanması, ulaşımın ayarlanması, yemek seçiminin yapılması, kayıt işlemleri, tahsilat ve ödeme işlemleri diyebiliriz. Görev paylaşımının dengeli olarak yapılıyor olması organizasyonun sağlıklı yapılabilmesine olanak sağlayacaktır.

Değerlendirme formu ile bu piknik ile ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Görüşleriniz
Oy ortalaması:  (5,0)
 03.02.2012 23:18 - Yavuz ŞİRANLI 
Bence böyle bir etkinlik güzel olur.Herkese yararlı olur.İnşallah böyle bir etkinlik gerçekleşir.
 09.10.2011 11:26 - Cemal Kamacı 
Güzel bir yer,olabilir.
 06.09.2011 21:54 - Fatma TÜRK 
Mukabelelerdeki duyuruların sonuçları henüz gelmedi. Sanırım bayram rehaveti çöktü. Ama yakında fikirleri alırız herhalde. Yer olarak da, Aydos Mesire Alanı (Yakacık-Uğur Mumcu'da), Mihrabat Korusu (Kanlıca), Kaymakdonduran (Beykoz), Polenezköy Tabiat Parkı ve Tavukçu yolundaki Pendik Beld. Piknik Alanı seçeneklerinden biri olabilir.