Get Adobe Flash player

 

Buradasınız: Projeler > Sosyal Sorumluluk Projeleri > Van Erciş Depremi
Van Erciş Depremi
Aydost Hanımlar Girişim Grubu olarak Van için satın aldığımız 130 battaniye ve 6 koli LCWakiki'nin hibe ettiği kıyafeti sitemize gelen İHH ekibine teslim ettik.
Ayrıca Hülya Mutlu Hanım'ın Kızılay için yürüttüğü çalışmaya 20 paket bez, 2 koli sabun ve 20 battaniye ile destek olundu.


VAN'A YARDIMA DEVAM...Ocak Ayının 2. haftası İHH Kadın Kolları çalışması olarak tertiplenen VAN ZİYARETİ kapsamında Van a gidiyoruz.Çadırkentlerde yaşamak zorunda kalan kadınların ve çocukların ellerini tutmaya ve ihtiyaç tespiti yapmaya gidiyoruz.İhtiyaçların Van esnafına da katkısı olması amacıyla gerekli malzemeler oradan alınacaktır.Biz de fon oluşturuyoruz gidene kadar.Fonumuza destek olabilecek arkadaşlarımıza duyurulur.İnşallah,emanetleriniz büyük bir hassasiyetle sahiplerine ulaştırılacaktır.Asıl amaçlarımızdan biri de bölgenin özel durumunu da göz önüne alarak kardeşliğin tesisine katkıda bulunmak...Kürt kökenli birhanım kardeşimiz,İstanbuldan kalkıp kışın ayazında yanımıza gelip elimizi tutmaya gelen bizi düşünen Türk hanım kardeşlerimiz var diyebilsin istiyoruz.Bunu düşünerek en soğuk zamanda yürekleri ısıtmaya vesile olmak istiyoruz inşallah...
Van Erciş Depremi